Genel

Kurumsal Akreditasyon Programına Hazırlanıyoruz

Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) tarafından Kurumsal Akreditasyon Programına (KAP) dahil edilen üniversitemiz KAP Takım Saha Ziyaretlerine hazır. KAP Takım Saha Ziyareti öncesi Üniversitemiz Kalite Yönetim Koordinatörlüğü tarafından Kalite Komisyon Toplantısı yapıldı. 23 Kasım 2021 tarihinde Üniversitemiz Ahi Evran Kongre ve Kültür Merkezi 15 Temmuz Milli İrade Salonunda yapılan toplantıya Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet Gökbel ile Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, Genel Sekreter Mehmet Zeki Küçük, dekanlar, müdürler, daire başkanları, akademik ve idari personel ile kalite öğrenci temsilcileri katıldı.

Toplantı ilk olarak Kalite Yönetim Koordinatör Yardımcısı Ekrem Öztürk’ün “KAP Takımı Saha Ziyaret Değerlendirmesi” başlıklı sunumunu yapmasıyla başladı. Sunumunda Öztürk, KAP Takım Saha Ziyareti esnasında birimlerin yapmaları gereken plan ve programları anlattı. Ziyaret programının takip edilmesi, takım üyelerinin birimde karşılanması, birimin tanıtımının yapılması, değerlendirme toplantısına katılacak kişilerin belirlenmesi ve değerlendirmeye katılacakların bilgilendirilmesi gerektiğini söyleyen Ekrem Öztürk, birimlerin saha ziyaretine hazır olması gerektiğini vurguladı.

Ekrem Öztürk

Kırşehir’in tek Çerkez beldesi olan AKÇAKENT'TE doğdum. İş yaşamına 1984 yılında Ankara’da GALKON A.Ş de Çelik Konstrüksiyon Teknisyeni olarak başladım. Daha Fazla...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu