Genel

EFQM Foundation Training Sertifikası Rozetine hak kazandım

Yıllardır inanarak içerisinde yer aldığım Kalite Yönetim Sistemlerinin en üst seviye yönetimi olarak gördüğüm EFQM Modeli ile ilgili 2000 li yılların başında PETLAS A.Ş de Ulusal Kalite Ödülü sürecinde tanışmıştım. Bu tanışıklığı EFQM eğitimleri ve uygulamaları ile her gittiğim kurum/kuruluşta devam ettirdim.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinde Kalite Yönetim Koordinatörü olarak, Üniversitemin EFQM Modeli tanışması ve modelin uygulanması yönünde çabalarımın EFQM Foundation Training Sertifikası ile takdir edilmesinin mutluluğunu yaşıyorum.

Bu EFQM Foundation Training Sertifikası rozeti, Ekrem ÖZTÜRK’e 11 Nisan 2022 tarihinde verilmiştir.
EFQM Foundation Training Sertifikası sahipleri, EFQM Modeli ve RADAR mantığı hakkında temel bilgilere sahiptir. Modelin nasıl yapılandırıldığını açıklayabilirler. Güçlü yönleri ve iyileştirilmesi gereken alanları belirlemek için teşhis ve değerlendirme aracı olan RADAR’ı uygulayabilirler. Kuruluşlarına nasıl fayda sağlayabileceğini ve mevcut ve gelecekteki zorlukların üstesinden gelmek için nasıl kullanılabileceğini anlıyorlar. Bu adaylar, kuruluşlarının üst düzey bir kontrolünü gerçekleştirebilirler.

#ekremozturk #efqm

Ekrem Öztürk

Kırşehir’in tek Çerkez beldesi olan AKÇAKENT'TE doğdum. İş yaşamına 1984 yılında Ankara’da GALKON A.Ş de Çelik Konstrüksiyon Teknisyeni olarak başladım. Daha Fazla...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu