Bütünleşik Kalite Yönetim Sisteminin (BKYS), Petlas A.Ş. de Tanıtımını Yaptık

Bkys, Sektörünün Lider Kuruluşu Petlas'a Tanıtıldı

Üniversitemizin üretmiş olduğu, ödüllü yazılımı Bütünleşik Kalite Yönetim Sistemi (BKYS), Üniversiteler ve Kamu Kurumlarından sonra ilk kez Özel Sektöre tanıtımı yapıldı.

Petlas A.Ş Genel Müdürlüğünde yapılan tanıtım toplantısına Rektör Yardımcısı ve Kalite Yönetim Koordinatörü Prof. Dr. Hüseyin Şimşek, Rektör Danışmanı ve Kalite Yönetim Koordinatör Yardımcısı Ekrem Öztürk, Teknoloji Transfer Ofisi Müdürü Öğr. Gör. Mahmut Sarı ile Yazılım Mühendisi Reşit Mamur, Petlas AR-GE Müdürü, Erdin Onat, Kaliteli Güvence Müdürü Faruk Aslan, Kalite Yönetim Sistemleri Şefi Semra Koç, Kalite Yönetim Sistemleri Uzmanları Enes Taha Öztürk ve Hatice Turna,Yazılım Geliştirme Mühendisleri Umut Kemal Aydın, Mehmet Ali Şahin ve Hüseyin Öcalan katıldılar.

Prof. Dr. Hüseyin Şimşek tarafından yapılan tanıtım sonrasında, işbirliklerinden dolayı Petlas yöneticilerine Teşekkür Belgesi takdim edildi.

Ekrem Öztürk

Kırşehir’in tek Çerkez beldesi olan AKÇAKENT'TE doğdum. İş yaşamına 1984 yılında Ankara’da GALKON A.Ş de Çelik Konstrüksiyon Teknisyeni olarak başladım. Daha Fazla...

You may also like...

Bir yanıt yazın